Správná možnost neexistuje

29. února 2012 v 16:27 | K.W. |  Mým Srdcem

Když je nejlepší kámoška proti němu...

Jasně. Byla první, kdo to věděl, vlastně to věděla ještě než se to stalo, dá se říct, že ví vše. J na zchůzku přišel o 15 minut dýl, ale omluvil se...vynahradil mi to a vše bylo úžasný. Když se to ale dozvídá má nejkámoška, vytahuje na něj slova: "idiot, debil... nemá to s ním cenu." Po stý jí dokola opakuju, že je mi s ním úžasně, že je skvělej, ona na to ale háže odpovědi typu: "stejně si s tebou chce jen za*ukat... zase budeš zničená". Říkáte si, musí pro to mít nějaký důvod, zná ho?

Ne. Ještě ho nikdy neviděla, tedy jen fotku na fb, ještě s ním nikdy nemluvila, nic. Pořád se teda ptám, proč ho odsuzuješ, ještě než ho poznáš? Opdovídá "prostě se mi nezdá, nechci, aby ses zas trápila."

Nechápu. Je to závist? Ne! Ale co teda? Je to má nejlepší kámoška, znám jí celou věčnost a nikdy jsem o ní nepochybovala. Vážně z ní mluví jen strach o mně? Po rozchodu s Davidem jsem byla zničená. Brečela jsem všude a bylo mi jedno kde. Řvala jsem ve škole a matlala svou rozmazanou řasenku do jejího trička, když mě objímala, plejtvala jsem její balíky kapesníků, pořád mě musela utěšovat a vymejšlet, jak mě z toho dostat. Byla tu pro mě, když sem byla na dně. Přivedla mě na jiný myšlenky a proklínala Davida za to, jak mi ublížil. Vlastně ho pořád proklíná a ještě párkrát od ní slyším nadávky na něho. Uběhly skoro dva měsíce a já se dala do kupy. Zase jsem se vedle ní smála, byla jsem sama sebou a mile ráda flirtovala s hezkými kluky. A když se mi začne něco rýsovat? Když si najdu kluka? Zavrhne ho, aniž by ho znala.

Vím, ještě nejsem ve fázi, kdy bych ho měla bránit a říkat jak je perfektní, jak se ona mýlí! Protože je prostě fakt, že ho zas tak dobře neznám, ale NĚJAK TO PŘECE MUSÍ ZAČÍT! Musím to nejdřív oběvit, nemůžu to hned na začátku zabalit, jen po tom, co kámošky vydedukují, že je asi hajzl a zničí mi život. Zatím mi ho neničí, spíš naopak. Tak proč mu nedát tu šanci? Proč zavrhnout člověka jen podle "dojmu"? Ani to ne, a krom toho, já na něj mám dojem víc než dobrej.

Snažím se jí pochopit. Říká mi, že má o mně jen strach a že nechce, abych byla až moc důvěřivá a všechno si dvakrát promýšlela. Chápu to, ale taky už mi je 17 let bože. Mám svou vlastní hlavu a srdce. Je to těžký. Vybrat si mezi ním a jí? NIKDY! Jak si mám vybrat mezi nejlepší kamarádkou a přítelem? Znám ho sice teprve pár týdnů, ale proč bych mu měla přihoršit? Nikdy si mezi těmi variantami nevyberu. Ona se musí rozhodnout sama, jestli při mě stát, ikdyž se jí on nezdá, ale já prostě v tomhle budu rozhodovat SVÝM SRDCEM.

Nechci o ní přijít! Ale doháje, já ani nechci přijít o krásný vztah, o přítele, s kterým by to mohlo být fajn, s kterým to zatím je fajn...

Ale říkám, já se rozhodovat nebudu.
Chci být s oběma.
Oba je mám hrozně ráda.
Ale jí momentálně mnohem víc! Znám jí líp!
Doháje, ale jeho budu třeba milovat ještě víc! Chci ho milovat ještě víc!
 


Komentáře

1 El. El. | 29. února 2012 v 18:34 | Reagovat

Tohle je blbá situace, ale ona to určitě časem pochopí;) Něco podobnýho jsem zažila a samo se to nějak vyřešilo;)

2 michaell-ilove michaell-ilove | Web | 29. února 2012 v 19:05 | Reagovat

Myslím že jenom zařlí,ale pochopí to,at vam to vyjde.

3 Wendy vill Felton Wendy vill Felton | Web | 29. února 2012 v 22:24 | Reagovat

Já si myslím, že to chce čas.. Potřebuje v něm získat důvěru, nechce abys dopadla jako s Davidem, žejo.. :P:))) Jestli se ukáže, že je hodný a fér, tak si myslím, že tě moc ráda uvidí šťastnou... Špatně se kouká jenom na kamarádku, co je do kluka zamilovaná a tak nej kámoška vidí, že ten kluk do ní ne... Ale to nebude tvůj případ ;):)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama