Postávali, poskakovali, třásli se

6. února 2012 v 17:53 | K.W. |  Názory
Abc... zkouška.
Zkouška prstů.
Klávesnice.
Píšu. Divím se. Ani nevím, kde se bere ta síla psát v mých promrzlých prstech. Těch mínus ani nevím kolik stupňů venku mi vůbec nedělá dobře. Honem využít tento prostor k postěžování si. To jsem celá já.
V 16:10 pomalinku přijížděl autobus na zastávku číslo 17 a obrovská hromada čekajících lidí už se začala na sebe nabalovat. Postávali, poskakovali, třásli se. Odfukovali ledový vzduch a třeli si ruce o sebe. Co se týče mě, zabalovala jsem si ruce do rukávů a dívala se, jak se ten bílej vzduch vzdaluje od mé pusy. Všichni jsme v tu chvíli měli něco společnýho, umírali jsme zimou. A ikdyž jsem byla naštvaná, že ten bus už ani pomaleji jet nemůže (vypadalo to, jako by si z nás dělal srandu a naschvál jel pomalinku) celá ta situace byla vcelku vtipná. Celou tu naší skupinu lidí bych porovnala k vyhladovělým lidem, před kterými se objevil kus masa. Kus pořádnýho steaku. :D Kdybyste viděli ty rozzářený oči. Autobus dorazil na místo a měl pořád zavřený dveře. Ve skle se odráželi zoufalé a promrzlé hlavy nás budoucích cestujících a ve všech šlo poznat, jak už se nemůžou dočkat, až si dřepnou do toho vyhřátýho busu. Zdálo se mi to vážně vtipný. Né, ono to bylo vtipný. :D

Poposuji tu jeden z mých mnoha autobusových pohledů, zatím co bych se měla šrotit těh milion á čtyřek biologie. Už se vidím, jak se k tomu dostanu až někdy v noci.

Spoustu dalších šťastně přežitých promrzlých dnů vám přeju. ;)
 


Komentáře

1 Wendy vill Felton Wendy vill Felton | Web | 6. února 2012 v 22:39 | Reagovat

:D:) Už ať je jaro

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

2 Jiná Annie ヅ Jiná Annie ヅ | Web | 7. února 2012 v 11:30 | Reagovat

No je to hrozný!! Grr ta zima, tky sem o tom psala článek..:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama