Klér "vylezla z ulity" :) (premiéra smajlíku v nadpisu)

14. února 2012 v 18:21 | K.W. |  Mým Srdcem
V*******? Jedno písmeno, ale všichni vědí, o co jde a jak pokračuje. Nehodlám sem psát to celé slovo, protože k němu nemám žádnej vztah a celkově nechci tím někoho odrazovat od mého článku.


Pusu jsem dostala... ale opravdu z lásky nebyla. Teda alespoň né z mý strany. Zkusila sem to... kluk, kterýho jsem ....., no prostě kluk, na kterýho jsem narazila ten vymlženej pátek mi zavolal, počkal na mě před školou a chvíli jsme spolu pobyli. Chce mě, ale já jeho ne. Není to můj typ. Bojím se, že mu zlomím srdce, tak to nebudu moc protahovat. Ikdyž se cítím jako mrcha.

Ale, pořád mám v hlavě zmatek, takže jsem neskutečně ráda, že v mý hlavě zas celý den nebylo místo na bejvalýho. Srdce mě táhne k něčemu zajímavýmu. K něčemu, co možná nevyjde, ale šíleně mě to láká. Né nadarmo se říká "zakázané ovoce chutná nejlíp".. nebo spíš "holky přitahujou ti kluci, kteří zrovna nejsou takoví ti snadní na dobytí."

Kluk, kterýho jsem poznala díky krásným náhodám, teď obíhá mé myšlenky nejvíc. Pořád dávám šanci tomu, že to byl OSUD, že nás to dalo dohromady schválně a my třeba jednou budem spolu. Láká mě to, jak je to všechno nejasný, jak mi něco málo dává najevo, ale JÁ se musím snažit... je to něco tajemnýho, co chci poznat. Sice je to takový ten lamač dívčích srdcí, ale já, jakobych klidně chtěla, aby mi to srdce zlomil! Chci od něj cokoliv. Nevydržím to do čtvrtka..a možná dýl, protože (je jasný, že nic není perfektní), onemocněl.

Nejspíš nějaká val*******á horečka. Ani se mu nedivím. Jela jsem kolem jeho intru a měla jsem sto chutí dojít koupit mandarinky a jít mu uvařit čaj, nadopovat ho vitamínama, ale zrovna šel k doktorce a já jela do školy.

Odpoledne jsem přijela domů, vystoupila z autobusu, nevnímala. Bylo mi fuk, že se loudám jako šnek (jindy chvátám, ať jsem co nejdřív doma), bylo mi jedno, že čumím do nikam, že mě lidi předháněj a koukaj se mi do tváře, jestli mi náhodou něco není. Byla jsem šťastná. Myslím, že jsem konečně po pár měsících našla samu sebe... našla svoje názory v hlavě a hlavně, našla jsem cestu k mýmu srdci. Konečně jsem ho dnes cítila, konečně mi dneska nejmíň dvakrát poradilo.

Jsem nedočkavá, co bude dál a jak se vše bude vyvíjet.
Jsem zvědavá, co se bude dít.
Mám zase proč žít.

Zatímco dopisuji tyhle slova a vymýšlím nadpis, příjde mi zpráva... která mě zase něčím šokuje! Něco nádhernýho... nečekanýho a doprovázený takovým tím zvláštním chvěním v břiše.

Říkám, Klér vylezla z ulity! Tenhle život se mi začíná líbit!
 


Komentáře

1 samozvaný samozvaný | 15. února 2012 v 13:54 | Reagovat

to ti to moc dlouho netrvalo se vzpamatovat po svém posledním vztahu :)

2 kler-wonder kler-wonder | Web | 15. února 2012 v 16:16 | Reagovat

[1]:Můj poslední vztah skončil asi před dvěma měsíci. Představuješ si, že mám truchlit rok, nebo co?

3 Verů Verů | 15. února 2012 v 18:20 | Reagovat

To je pěkný:) To ti přeju..:) Tyjo taky by mě potěšila nějaká milá smska..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama