Tak co chceš slyšet? Ty můj cvoku?

16. ledna 2012 v 19:55 | K.W. |  O životě

Po náročném dnešku jsem přemýšlela o čem napsat. Mohla bych si vám tu stěžovat na důchodce, který mi dneska vážně lezli na nervy, ale vzpoměla jsem si na Kuby slova. Říkal, ať napíšu něco hezkýho, třeba o něm. Tak co chceš slyšet, ty můj cvoku? ;)

Stejnak ti povím o těh důchodcích. :D
Stojím si tak po ránu na busáku a do očích mi proudí paprsky světla. Čekám, ještě s rukou na puse, která zakrejvá mé nekonečné zívání a ty paprsky mi vážně začínají vadit. Přesunu se teda za jednoho vysokýho důchodce a užívám si toho pocitu, že ikdyž stojím na podpatkách, pořád je někdo vyšší než já. On fakt byl. Byl gigantickej. Libovala jsem si ve stínku a v duchu se tlemila lidem, kteří si stěžovali na přímé záření sluníčka do jejich očí.

Jenže v tu chvíli tam přišla jakási krasavice, (teda, tak jí ten pan giganťák nazýval) a stoupla si přímo mezi mě a něj. Povídali si a já nějak nevnímala. Stejnak by to byly ty klasický keci typu "no Mařenko, to zase jedeš na oční?" apodobně. Však to znáš. Pak se ale začal zajímat o její náušnice a nakláněl se, aby si je pečlivějc prohlídnul. V tu chvíli zase dovolil slunci aby mě terorizovalo svými nepříjemnými paprsky. A já chtěla spát. Vlastně jsem tam už i skoro usnula. Ve stoje, žádná novinka.

Když se vrátil do normální polohy a zase mi stínil, zas sem spokojeně zavřela oči. Jenže bych málem zapoměla, že paní stoletá má ještě druhou přenádhernou náušnici, kterou musel shlídnout. To se ale ještě zastavil u jejich vlasů a pochválil jí její skvělou barvu. No nezabil by si je? Asi ne, nejspíš je to celý jen jedna velká kravina, ale mě to štvalo. Uhýbal se tam jako kdyby zadržoval moč. No, ikdyž myslim, že tomu taky už dlouho nezbejvalo...:D Prostě mi asi deset minut přímo svítilo do očí slunce a já byla vytočená.

Místo toho, abych psala něco krásnýho o tobě, popisuju nadšené důchodce a bezvíznamnou chvíli, kdy jsem čekala na autobus. To máš ale romantickou přítelkyni, no ne? ;)

Možná jsem vyplejtvala svou romantickou slovní zásobu. Možná už bylo těh sladkejch slůvek až až.
Ale ne, neboj. Já se zas brzo rozjedu. Důchodcům svou mladou mysl vážně věnovat nenechám! Zato ty, ty bys stál klidně za tisíc slov.

No, to mi připomíná tvůj dnešní úspěšný nahrávací den. Zlato. Dneska si měl volno. Měl si celý den nahrávat a dokončovat tvoje rozdělaný tracky a místo toho? Skončíš u NFS a lenošíš. Lenochuu! Na tohle budeš mít dost času, třeba právě v důchodu! :D Honem běž radši rapovat do těh svejch bezkonkurenčních instrumentálů. Nestrácej tvůj mladej, drahocenej čas. Máš našlápnuto do něčeho velkýho! Doháje Kubo, já tě k týhle hudební kariéře dokopu! To se neboj!
:D

Dnešní "romantickej" článek se nevyvedl. Ale já tě zlato prostě žeru! A na tebe žádnej jinej chlap nemá.


PS: Díky, že kvůli mě přestáváš kouřit. Cením si toho.
PS č.2: Promiň za tu fotku, ale jsem na ní pyšná, musela jsem jí sem dát..:D
PS č.3: Omlouvám se čtenářkám blogu za tenhle článek určený pro něj... ;)


 


Komentáře

1 Nicky Nicky | E-mail | Web | 17. ledna 2012 v 15:53 | Reagovat

Taky tohle nemám ráda,ráno jsem rozespalá takže otrávená a protivná a pak mě naštvou i důchodci například.. :D třeba zrovna dneska se mi ještě divily tři babičky,že jsem do jedný trochu drkla,když jsem se chtěla laskavě prorvat mezi nimi,když byly roztáhlý přes celý chodník ;)

2 Wendy vill Felton Wendy vill Felton | Web | 19. ledna 2012 v 17:23 | Reagovat

Myslím, že čtenářkám ten článek vůůůbec nevadí :)
P.S. Jsem ráda, že máš konečně někoho, kdo za to stojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama