Milá středa

25. ledna 2012 v 21:21 | K.W. |  O životě
Jeden z těh příjemnějšíh dnů.

Po škole čapnu svýho nejkámoše, čekám, až si vykouří své milované cigárko a stojíme spolu na nádraží. Vykládá mi své historky ze španělštiny a o nějaké své tajné lásce čico, což mi okamžitě připomíná blížící se valentýn, o kterém všichni pořád mluví. Teď i já. Oujej.

Nevadí mi to, přeci jen, budu se mít dobře. Minulej rok sem na valentýna byla se svým ex... to byly ty doby, kdy ještě vše bylo perfektní. Ale už není, snažím se na to nemyslet... Život jde dál.

Příjdu domů spokojená, ve škole mě nikdo nenaštval a s úsměvem na tváři můžu říct, že jsem pyšná na své napsané testy. Asi ve mě vážně nějaká ta chytrost bude. Né ve všem, ale ty nějaké jedničky budou vážně oprávněné.

Hodím tašku ke skříni a sponkou si sepnu vlasy. Vidím svůj odraz v zrcadle a říkám si, že mi opět odrůstá barva. Cáry paprsků mi míří do pramínků vlasů a všímám si, jak jsou načervenalé. Stále pořád má tropická barva. Ale bez sluníčka to je jen nudná hnědá. Nechám to být, otočím se od zrcadla a mířím si to přímo do kuchyně. Vyhládlá nechodím ve škole na obědy a tak doma prošmejdím co se dá. V rychlosti si udělám čínské nudle a zabodnu do nich dřevěné hůlky, které mamka nedávno koupila a já se s nimi vcelku rychle naučila....
Zapínám notebook a vjíždím na stránku, kterou jsem včera večer založila. Je to fanouškovská stránka T. Millse. Jak jinak;) Můžete se přidat, jestli chcete;)

T. Mills - Czech Fans


Dnes je Travis v Dublinu... za pár chvil si bude vyřvávat své sexy hlasivky. Oujeah. Kdybyste viděli, co mi google překladač vyplivl k jeho turné? Že má být dnes v PRAZE!...(Prahu to hodilo místo Dublinu)

Celkem šok to byl... :) milej šok.

Odpoledne ubíhalo a já tak nějak dělala milion věcí najednou. Večer mě s láskou přivítal Kuba a já měla ohromnou radost... nějak to mezi námi skřípalo... Husky nás usmířil!:D Pořídíme si malinkýho huňáče a ještě fretku!:) Dokonce mi to i zatím bude stačit místo dětí...:D A to je na mě co říct, já jsem takovej miminkofil :) Ale kdybyste viděli to malý "huskymiminko"?..:) Všechno šlo stranou. Ty oči mě úplně dostaly a já mám sto chutí ho obejmout. Mrňous malej roztomilej. :D


Sladké sny, moji drazí:)
 


Komentáře

1 Liz Dream Liz Dream | E-mail | Web | 26. ledna 2012 v 15:03 | Reagovat

Husky jsou krásný. Nechci urazit, vím, že za to nemůžou, ale nejsou prý moc chytří. My máme švýcarského ovčáka, je boží a hrozně hodnej♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama