Cesta za lepším životem

8. ledna 2012 v 16:51 | K.W. |  Mým Srdcem
Rubrika "téma týdne" mě celkem chytla, tak jsem se rozhodla, že bych k tomu mohla cosi napsat. Nikdy mi z těh témat nic nevyhovovalo, myslím, že by vás články na téma "pastelky, Václav Havel, nebo čarodějnice" nějak zajímali. Teď se ale tohle týdenní téma docela hodí.

Cesta za lepším životem

Vlastně by se tahle má životní etapa dala takto klidně nazvat. Den co den se snažím vymýšlet krůčky k tomu, abych směřovala dál, k něčemu smysluplnému, k něčemu mnohem lepšímu, co by můj život konečně mohlo pořádně naplňovat. Znáte takové ty doby, kdy se vám střídá problém za problémem, nic vám nevychází a vám prostě nezbejvá nic jinýho, než si říct STOP? Tahle stopka se mi před očima ukázala během těchto dní už několikrát.

Co když ale stále nevím jak začít?
Chtělo by to dostatek času na přemýšlení, někam odjet, vyčistit si hlavu, uvědomit si, co vlastně chci... a ikdyž vím, co chci, nejdůležitější je UDĚLAT NĚCO PRO TO. Ale já přesně vím, jak by měl vypadat dobrý začátek. To bych musela vymazat svou hnusnou minulost, svýho ex, naše vzpomínky. Jenže to ja ta nejtěžší věc, co můžu udělat. Nejde to a jedinej způsob, jak tomu aspoň trochu pomoct, je jeden člověk. Kterej mě vždycky postavil zpátky na nohy a kterej mi pomohl přijít na jiný myšlenky.

Koukám do hrníčku s kafem, kouř mi mizí před očima a směřuje někam nahoru... Představuju si v tom kouři vzpomínky. Kéž by mohly taky tak lehce zmizet, vypařit se... Nejradši bych si udělala nový kafe, ze kterého by vycházel nový kouř, nový život... nový smysl. Ne, vylejvat ho nebudu. Pěkně si to vypiju a budu muset snést to, co jsem si způsobila. Nic není bez viny.

Pořád doufám, že nový a lepší život začne náhodou, ani to nebudu čekat a prostě ho začnu žít. Ale zatím jsem jak na horské dráze... nahoře..pak zas dole.

Dala bych cokoliv za to, abych mohla dlouhodobě říct: jsem doopravdy šťastná.

 


Komentáře

1 V. V. | 8. ledna 2012 v 19:16 | Reagovat

vypiju*

Promiň, bilo to do očí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama