Prosinec 2011

Módní kolekce

29. prosince 2011 v 19:20 | K.W. |  Móda
Našla jsem pár skvělejch kousků, které bych si klidně vzala na sebe. Teď do tý zimi... Mrkněte;) Jinak, hrozně miluju tenhle styl zimních bot a oblečení s tímto americkým motivem ;) A to tričko s tím copem je prostě originální. ;)Potom se mi zalíbila spousta šatů, které vám prostě musím ukázat. Nejspíš se nebudou líbit všem, ale snad někomu ano. Já bych si je na sebe vzala hned!


Tak co, vybraly byste si? ;)

Vzpomínám...

27. prosince 2011 v 20:13 | K.W. |  Mým Srdcem

Zase jsem nějak utekla od reality. Do dřívější reality, do minulosti, do dob, kdy se nepomlouvalo na každém rohu. No, dobře, možná se pomlouvalo, ale já o tom aspoň nevěděla, nebo jsem si z toho nelámala hlavu.

Kluci byli jen na pusinkování a na vychloubání se před ostatními, pro srandu a hlavně nic vážného. Vždy, když mi bylo hrozně, s plnou nadějí jsem se běžela vybrečet mamce na rameno a vždy jsem se dočkala hřejivého bezpečí. Oproti tomu teď, co se nemůžu na mamku ani podívat, říct jakejkoliv názor, nebo nedejbože přivéct si domů kluka, vše je úplně jiné.

S Davidem musíme bejt venku ve stanu, v mým pokoji je jen pod dohledem a tajně večer vyskakuje z mýho okna... Dřív jsem máti přivedla domů 130cm kloučka a pěkně nás pozvala na oběd. Kam zmizela ta její ochota? Vystřídala jí starost? Oká, ale jakmile neokusím ten nebezpečnej svět, tak sem v háji matko...

Vzpomínám, jak jsem si na sebe mohla oblíct cokoliv. Jako děcka jsme to neřešili. Vylítla jsem si ven v teplákách a nikdo se za mnou nevotáčel. Ale jakmile dnes nemám na sobě něco z nejnovějších kolekcí? To jsem hned out, velká nicka...tradadam, tak už to prostě tady je;) Je to jasný. Nikdo "nicka" bejt nechce, že, takže se všichni předháněj v nejnovějších kouscích a zapomínaj na vlastní styl! Tady se zvrtla ta originalita. Tady se začala ztrácet.

Nezbejvá nic jinýho, než se voklepat z toho falešnýho světa kolem mě a procpat se těma bezcitnejma tvářema dopředu! Čapnu "originalitu" a přenesu se i přez to, že originalita se zvenčí vidí úplně jinak. Tohle je můj svět a můj život, šlapat si v něm budu jak se mi zachce.


Jo a ještě něco! Chci zpátky svoje červený háro a každodenní dobrou náladu! ;)

23.12. + film

23. prosince 2011 v 18:14 | K.W. |  Filmy

FILM - NEOPOUŠTĚJ MĚ

Chtěla bych vám doporučit jeden film... vím, že není nejnovější. Myslím, že to je nějak z roku 2010, ale já na něj narazila a hrozně se mi líbil, teda byl spíš spojen s mými obrovskými emocemi.

Tak moc jsem ještě u filmu nikdy nebrečela. Spíš šlo jen o slzy na tváři, ale u tohohle filmu? To byl doopravdický pláč.

Film je o tom, že je velká skupina dětí vychovávaná na určitém místě na jakémsi hradě, ale jen za jedním účelem a to: darování orgánů. Až se stanou dospělími, začnou lidem darovat orgány a postupně umírat. Aby toho nebylo málo, je mezi těmi lidmi jeden zamilovaný pár, který se dozví o možnosti, která by jim umožnila dostat pár let navíc (v dospělosti), aby si mohli užít svou lásku. Museli by ale dokázat, že jsou opravdu zamilovaní. Jako malí kreslí různé obrázky, které posílají do galerie a jeden kluk si myslí, že těmi obrazy dokážou, jakou mají duši a že někoho milují.

Ke konci se ale dozví, že jim těmi obrazy nestudovali, jakou tu duši mají, ale jestli vůbec nějakou mají. Také se dozví, že žádné prodloužení neexistuje. Ti dva postupně zemřou při darování třetího orgánu...

Dobře, nedívejte se na to teď o svátkách, ale někdy potom třeba ano. Doporučuji.


A teď už si běžte užít tu pravou atmosféru Vánoc... mě už tu kolem nosu prolítává vůně vánočky a bratránek mi mává před očima prskavkami. Miláček už pyšně zabil kapra, kterýho mlátil tak dlouho, než nelehl...:D No jo, někdo to dělat musí... Já už dneska dělala bramborový salát, z kterýho už jsem toho stihla i hodně sníst, protože se nám povedl, jak jinak..;)


Wonder

17. prosince 2011 v 16:00 | K.W. |  Mým Srdcem
Bez psaní to není ono. Řekla si Klér a začala bádat po nové přezdívce. Když už novej život,
nový lidi a novej blog, tak i nová přezdívka. Měli jste mě vidět. Asi hodinu jsem projížděla
jména různejch národností, latinská, anglická, řecká... hledala jsem i jejich význam a nakonec
mi sedlo "Wonder".

Významů to má mnoho. Jako třeba "uvažovat, přemýšlet a lámat si hlavu". Tak dlouho jsem
přemýšlela o novém jméně, až se tahle varianta ukázala jako nejvíc vhodná. Hlavně významově!
Sedí to víc než líp.

S designem to bylo ještě o něco těžší. Nemám tu nejmenší představu o něčem... "pěkném".
Tohle je upřímně vážně děs, snad mě napadne něco lepšího, protože..brr, je mi z toho i zima.

Tímto nesmyslným článkem nejspíš i porušuji pravidla sepsaná v mém úvodníku na designu,
takže snad se zas brzo proberu.

Nevím, čím jiným začít. Spousta lidí mě už dávno zavrha mým "trapným" mazáním blogu.
Nedivím se, je to na hlavu. Jako můj život. Snad tohle ještě někdo bude číst... a když ne?

Je dobré někde ponechat své myšlenky...